KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11576022
*
nr 1157 6022
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, Stockholmsmotiv, 51x77
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 januari 2018
kl 18:41:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 18:23:30
1
Vinnande bud
- Tema
22 jan
Stockholm
På Tema Stockholm den 22 januari har vi samlat oljemålningar, akvareller och blandtekniker, litografier och serigrafier, etsningar, gravyrer, och träsnitt av konstnärer som Wilhelm Behm, Ferdinand Bob ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: motiv från stockholm olja oljemålning oljemålningar otydligt signerad stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs mer om Stockholm
nr 1157 6022
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, Stockholmsmotiv, 51x77
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 januari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 18:23:30 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 jan
Stockholm
PÃ¥ Tema Stockholm den 22 januari har vi samlat oljemÃ¥lningar, akvareller och blandtekniker, litografier och serigrafier, etsningar, gravyrer, och träsnitt av konstnärer som Wilhelm Behm, Ferdinand Bob ...Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: motiv från stockholm olja oljemålning oljemålningar otydligt signerad stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37